چرا مدرسه اینترنتی ثمین؟

شبكه هوشمند آموزش (iranischool.com) كه با همكاري گروه مهندسی ثمین و مرکز آموزش های راه دور وزارت آموزش و پرورش راه‌اندازي شده است، يكي از فعاليتهاي مورد نظر براي ارتقاي سطح آموزشي فرزندان کشورمان مي‌باشد و در نظر دارد با روش‌هاي نوين آموزشي، دوره‌هاي آموزش غيرحضوري خود را جهت استفاده دانش اموزان جمهوري اسلامي ايران برگزار نمايد. اين دوره‌ها ويژه دانش‌آموزان متوسطه اول و متوسطه دوم است كه بصورت اختصاصي برگزار‌مي‌گردد. اين طرح، ارائه بسته‌هاي آموزشي چندرسانه‌اي، پرتال پشتيباني با خدمات متنوع آموزشي از طريق اينترنت‌ آزمون‌هاي الكترونيكي آنلاين، مسابقات و سرگرمي‌هاي علمي و فرهنگي را دربرمي‌گيرد.

در ضمن این امکان برای دانش اموزان خارج از کشور می باشد که با تحصیل خود در این مدرسه مدرک رسمی اموزش و پرورش کشور ایران را دریافت نمایند.

ارتباط با ما
 • آدرس: تهران - خ ستارخان - خ شهرآرا - روبروی ک 18 - پ 163
 • تلفن: 88244902
 • تلفن: 44064273
 • تلفن: 44093604
 • ایمیل: support[@]iranischool[dot]com
جزییات مطلب
 • آزمون مجازي 11 1395 11:34

  در عصر حاضر همراه با فراگیر شدن یادگیری الکترونیکی برگزاری آزمون های آنلاین در بسیاری از دانشگاه ها، مؤسسات و مدارس هوشمند جهان یک الزام به شمار می رود.


  در عصر حاضر همراه با فراگیر شدن یادگیری الکترونیکی برگزاری آزمون های آنلاین در بسیاری از دانشگاه ها، مؤسسات و مدارس هوشمند جهان یک الزام به شمار می رود.

  آزمون آنلاین چیست؟

  آزمون آنلاین سامانه ای است که در بستر اینترنت و شبکه پیاده سازی می گردد و این امکان را برای دانش آموزان به وجود می آورد که در آزمون های از پیش ثبت شده توسط استاد خود به شکل غیر حضوری و در یک زمان مشخص شرکت نمایند.

  ابزارهای شرکت در آزمون آنلاین:

  همانند نحوه ی شرکت در کلاس مجازی ، ابزارهای شرکت در آزمون آنلاین عبارت است از:

  1-     کامپیوتر خانگی

  2-    لپ تاپ

  3-    PDA و تبلت

  4-    موبایل

  بدیهی است از آن جهت که این آزمون ها در بستر وب برگزار می گردد بایستی به اینترنت پرسرعت نیز دسترسی داشت.

  نحوه شرکت در آزمون آنلاین:

  پس از ثبت آزمون در سیستم توسط معلم و تعیین تاریخ و زمان آن، دانش آموز قادر خواهد بود برنامه آزمون را در لیست آزمون صفحه ی شخصی خود مشاهده نماید و در تاریخ مشخص شده از طریق نام کاربری و رمز عبور خود وارد سیستم شده و در آزمون شرکت نماید. آزمون به صورت خودکار در یک زمان مشخص شروع و خاتمه می یابد و پاسخ نامه توسط سیستم تصحیح می گردد. بلافاصله پس از پایان آزمون امکان مشاهده ی نتایج و پاسخ نامه وجود دارد.

  مزایای شرکت در آزمون آنلاین:

  1-    کاهش نیاز به تردد و صرفه جویی در زمان و هزینه

  1-    پایین تر بودن هزینه آزمون های آنلاین نسبت به آزمون های حضوری

  2-    کاهش استرس ناشی از حضور در جلسه ی امتحان

  3-    افزایش سرعت در ارزیابی علمی دانش آموزان توسط استاد

  4-    دسترسی سریع دانش آموز به نتایج آزمون و پاسخ نامه سؤالات بلافاصله بعد از پایان مهلت آزمون

  5-    امکان طبقه بندی سؤالات هر آزمون بر اساس تقسیم بندی کتاب درسی و سطح دشواری سؤالات

  مدرسه ی اینترنتی ثمین با بهره مندی از کادر مجرب آموزشی و بانک سؤالات امتحانی این امکان را برای دانش آموزان خود فراهم نموده تا در هر شرایط مکانی و زمانی جهت سنجش و ارزیابی معلومات خود از سیستم آزمون آنلاین استفاده نمایند.
  یادگیری الکترونیک | فنی و مهندسی
  نام منبع: iranischool.com
  شماره مطلب: 116
  دفعات دیده شده: 225 | آخرین مشاهده: 2
تصاویر مرتبط