چرا مدرسه اینترنتی ثمین؟

شبكه هوشمند آموزش (iranischool.com) كه با همكاري گروه مهندسی ثمین و مرکز آموزش های راه دور وزارت آموزش و پرورش راه‌اندازي شده است، يكي از فعاليتهاي مورد نظر براي ارتقاي سطح آموزشي فرزندان کشورمان مي‌باشد و در نظر دارد با روش‌هاي نوين آموزشي، دوره‌هاي آموزش غيرحضوري خود را جهت استفاده دانش اموزان جمهوري اسلامي ايران برگزار نمايد. اين دوره‌ها ويژه دانش‌آموزان متوسطه اول و متوسطه دوم است كه بصورت اختصاصي برگزار‌مي‌گردد. اين طرح، ارائه بسته‌هاي آموزشي چندرسانه‌اي، پرتال پشتيباني با خدمات متنوع آموزشي از طريق اينترنت‌ آزمون‌هاي الكترونيكي آنلاين، مسابقات و سرگرمي‌هاي علمي و فرهنگي را دربرمي‌گيرد.

در ضمن این امکان برای دانش اموزان خارج از کشور می باشد که با تحصیل خود در این مدرسه مدرک رسمی اموزش و پرورش کشور ایران را دریافت نمایند.

ارتباط با ما
 • آدرس: تهران - خ ستارخان - خ شهرآرا - روبروی ک 18 - پ 163
 • تلفن: 88244902
 • تلفن: 44064273
 • تلفن: 44093604
 • ایمیل: support[@]iranischool[dot]com
جزییات مطلب
 • همه مناطق كشور داراي پژوهش سراهاي دانش آموزي مي شوند 25 1394 14:37


  وزیر آموزش و پرورش گفت: همه مناطق کشور دارای پژوهش سراهای دانش آموزی می شوند.

  به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، علی اصغر فانی در حاشیه بازدید از هشتمین نمایشگاه دستاوردهای دانش‌آموزی مدرسه علامه حلی 3 تهران با بیان اینکه از راهبردهای آموزش و پرورش در دولت یازدهم ارتقای کیفیت آموزش و پرورش است ، اظهارکرد : ما دوران کمّی را پشت سر گذاشته ایم و آنچه باید مورد توجه قرار گیرد ارتقای کیفیت است.

  وی با اشاره به اینکه وزارت آموزش و پرورش در قالب پژوهش سراهای دانش آموزی جشنواره های جابرین حیان را برای دانش آموزان ابتدایی و جشنواره نوجوان و جوان خوارزمی را در مقطع متوسطه و همچنین برگزاری المپیادهای دانش آموزی را در دستور کار دارد تصریح کرد : این جشنواره ها با هدف شناسایی استعدادهای دانش آموزان و رشد و توسعه آموزشی برگزار می شود.

  وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه اکنون در سطح کشور حدود 500 پژوهش سرای دانش آموزی فعال است که استعدادهای اساسی دانش آموزان در این مراکز شناسایی و رشد پیدا می کند خاطرنشان کرد: طبق هدف گذاری دولت یازدهم برای پژوهش سراهای دانش آموزی، قرار است هر منطقه آموزشی توسعه یافته و کمتر توسعه یافته حداقل دارای یک پژوهش سرا باشد.

  فانی افزود : حدود 720 منطقه آموزشی داریم که 520 منطقه آن پژوهش سرا دارد و امیدواریم در سالهای 95 تا 96 همه مناطق دارای پژوهش سراهای دانش آموزی بشوند و همگام برای توسعه ایران اسلامی کار کنند.  خبر | علمی
  نام منبع: پایگاه جامع اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش
  شماره مطلب: 52
  دفعات دیده شده: 616 | آخرین مشاهده: 3