فهرست 586 كتاب مناسب تازه منتشر شد


تعداد 586 عنوان کتاب که طی ماه‌های آبان و آذر 1394 به تأیید کارشناسان دبیرخانه سامان‌دهی منابع آموزشی و تربیتی رسیده و مناسب شناخته شده است، از سوی این دبیرخانه معرفی شد.

به گزارش خبرنگار سامان‌کتاب، در این فهرست به ترتیب دوره‌ ابتدایی با 241 عنوان، دوره متوسطه اول با 128 عنوان،دوره متوسطه نظری با 85 عنوان،دوره فنی و حرفه‌ای و کاردانش با 72 عنوان ودوره پیش‌دبستانی با 60 عنوان کتاب مناسب را به خود اختصاص داده‌اند. همچنین به لحاظ موضوعی، کتاب‌های داستان با 194 عنوان، بیش‌ترین سهم را از آن خود کرده‌اند.

کتاب‌ها بر اساس موضوع تنظیم شده است و اطلاعات هر کتاب به ترتیب زیر آورده شده است: نام خانوادگی و نام مؤلف یا مؤلفان؛ عنوان مجموعه: عنوان کتاب؛ نام و نام خانوادگی مترجم یا مترجمان؛ محل نشر: ناشر، سال انتشار؛ تعداد صفحات؛ قطع کتاب؛ شابک، مخاطب کتاب و پایه تحصیلی.

وجود نام یک کتاب در این فهرست به منزله آن است که کتاب از استانداردهای لازم یک کتاب آموزشی و تربیتی مناسب برخوردار و مورد تأیید سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی است و می‌توان نسبت به عرضه، خرید یا معرفی آن در آموزشگاه‌های سراسر کشور مبادرت کرد.

برای آگاهی از فهرست کتاب ها فایل ضمیمه را دریافت نمایید.

فهرست 586 کتاب مناسب تازه منتشر شد

تاریخ انتشار سه‌شنبه 25 اسفند 1394
نام منبع دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی
شماره مطلب 53
دفعات دیده شده 1276
آخرین مشاهده 3 روز پیش