چرا مدرسه اینترنتی ثمین؟

شبكه هوشمند آموزش (iranischool.com) كه با همكاري گروه مهندسی ثمین و مرکز آموزش های راه دور وزارت آموزش و پرورش راه‌اندازي شده است، يكي از فعاليتهاي مورد نظر براي ارتقاي سطح آموزشي فرزندان کشورمان مي‌باشد و در نظر دارد با روش‌هاي نوين آموزشي، دوره‌هاي آموزش غيرحضوري خود را جهت استفاده دانش اموزان جمهوري اسلامي ايران برگزار نمايد. اين دوره‌ها ويژه دانش‌آموزان متوسطه اول و متوسطه دوم است كه بصورت اختصاصي برگزار‌مي‌گردد. اين طرح، ارائه بسته‌هاي آموزشي چندرسانه‌اي، پرتال پشتيباني با خدمات متنوع آموزشي از طريق اينترنت‌ آزمون‌هاي الكترونيكي آنلاين، مسابقات و سرگرمي‌هاي علمي و فرهنگي را دربرمي‌گيرد.

در ضمن این امکان برای دانش اموزان خارج از کشور می باشد که با تحصیل خود در این مدرسه مدرک رسمی اموزش و پرورش کشور ایران را دریافت نمایند.

ارتباط با ما
 • آدرس: تهران - خ ستارخان - خ شهرآرا - روبروی ک 18 - پ 163
 • تلفن: 88244902
 • تلفن: 44064273
 • تلفن: 44093604
 • ایمیل: support[@]iranischool[dot]com
جزییات مطلب
 • كمك به دانش‌آموزان براي انتخاب رشته تحصيلي متناسب 25 1395 11:00


  به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ، مسعود شکوهی در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته مشاغل و شیوه جدید هدایت تحصیلی دانش‌آموزان اظهار داشت: یکی از مسائل مهم در زندگی جوانان انتخاب شغل است و مسئولان تعلیم و تربیت موظفند در این زمینه به دانش‌آموزان کمک کنند.

  وی افزود: برای معرفی مناسب مشاغل و آشنایی دانش‌آموزان با مشاغل موجود در بازار برنامه‌هایی را طراحی کرده‌ایم و برهمین اساس در نیمه اول اردیبهشت هفته مشاغل را خواهیم داشت .

  مدیرکل مشاوره و امور تربیتی وزارت آموزش و پرورش گفت: کمیته‌های تخصصی در مناطق مختلف کشور تشکیل شده است و همکاران ما کار خود را برای برگزاری هفته مشاغل آغاز کرده‌اند و به دنبال آشنایی دانش‌آموزان با شاخه‌ها، رشته‌های تحصیلی و مشاغل موجود در جامعه هستیم .

  شکوهی ادامه داد: در وزارت آموزش‌وپرورش خود را موظف می‌دانیم تا به دانش‌آموزان برای انتخاب رشته تحصیلی متناسب با توانمندی و استعداد آنها کمک کنیم و از سوی دیگر خانواده‌ها را آموزش می‌دهیم تا فارغ از فضای احساسی موجود در جامعه به فرزندانشان در بحث انتخاب رشته کمک کنند تا بتوانند مسیر تحصیلی و شغلی مناسبی را طی کنند .

  وی عنوان کرد: در هفته مشاغل نمایشگاه‌های متعددی در سطح استانها برگزار می‌شود تا مشاغل موجود در بازار به دانش‌آموزان معرفی شود. از سوی دیگر استعدادها و توانمندی دانش‌آموزان با برگزاری آزمون‌های استعداد سنج  ارزیابی می‌شود .

  مدیر کل مشاوره و امور تربیتی وزارت آموزش و پرورش مطرح کرد: سال گذشته بخشنامه‌ای از سوی وزارت آموزش و پرورش به 7 وزارتخانه دیگر از جمله صنعت و کار ارسال شد که در این بخشنامه از آنها درخواست شد در برگزاری هفته مشاغل با آموزش و پرورش همراهی کنند. بر این اساس صنایع و کارگاه‌ها برنامه‌هایی را برای بازدید دانش‌آموزان تدارک دیده‌اند .

  شکوهی با اشاره به برگزاری 719 نمایشگاه در سطح مناطق و 32 نمایشگاه در سطح استانها همزمان با برگزاری هفته مشاغل روزشمار هفته مشاغل را اینگونه بیان کرد: روز نخست مشاوره و موفقیت تحصیلی، روز دوم مشاوره و آمایش شغلی، روز سوم مشاوره و انتخاب آگاهانه تحصیلی شغلی، روز چهارم مشاوره و سلامت روانی - اجتماعی، روز پنجم مشاوره و اجرای شعار سال (اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل)، روز ششم مشاوره و کارآفرینی و روز هفتم مشاوره، خلاقیت و نوآوری .
  خبر | علمی
  نام منبع: اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران
  شماره مطلب: 60
  دفعات دیده شده: 1634 | آخرین مشاهده: 3