چرا مدرسه اینترنتی ثمین؟

شبكه هوشمند آموزش (iranischool.com) كه با همكاري گروه مهندسی ثمین و مرکز آموزش های راه دور وزارت آموزش و پرورش راه‌اندازي شده است، يكي از فعاليتهاي مورد نظر براي ارتقاي سطح آموزشي فرزندان کشورمان مي‌باشد و در نظر دارد با روش‌هاي نوين آموزشي، دوره‌هاي آموزش غيرحضوري خود را جهت استفاده دانش اموزان جمهوري اسلامي ايران برگزار نمايد. اين دوره‌ها ويژه دانش‌آموزان متوسطه اول و متوسطه دوم است كه بصورت اختصاصي برگزار‌مي‌گردد. اين طرح، ارائه بسته‌هاي آموزشي چندرسانه‌اي، پرتال پشتيباني با خدمات متنوع آموزشي از طريق اينترنت‌ آزمون‌هاي الكترونيكي آنلاين، مسابقات و سرگرمي‌هاي علمي و فرهنگي را دربرمي‌گيرد.

در ضمن این امکان برای دانش اموزان خارج از کشور می باشد که با تحصیل خود در این مدرسه مدرک رسمی اموزش و پرورش کشور ایران را دریافت نمایند.

ارتباط با ما
 • آدرس: تهران - خ ستارخان - خ شهرآرا - روبروی ک 18 - پ 163
 • تلفن: 88244902
 • تلفن: 44064273
 • تلفن: 44093604
 • ایمیل: support[@]iranischool[dot]com
جزییات مطلب
 • پشتيباني آموزشي 11 1395 11:49

  مدرسه اینترنتی ثمین با دارا بودن سیستم جامع آموزش و یادگیری نهایت تلاش خود را بر آن داشته تا حداکثر نیازها و خواسته های افراد مرتبط با یک مدرسه اعم از دانش آموزان و اولیاء آن­ها، دبیران، مدیران و کلیه کسانی که با سیستم آموزشی و پرورشی مدرسه در تعامل هستند را برآورده سازد.


  مدرسه اینترنتی ثمین با دارا بودن سیستم جامع آموزش و یادگیری نهایت تلاش خود را بر آن داشته تا حداکثر نیازها و خواسته های افراد مرتبط با یک مدرسه اعم از دانش آموزان و اولیاء آن­ها، دبیران، مدیران و کلیه کسانی که با سیستم آموزشی و پرورشی مدرسه در تعامل هستند را برآورده سازد.

  نحوه ی ارائه ی خدمات پشتیبانی آموزشی:

  کادر آموزشی و مشاوره ای مدرسه اینترنتی ثمین از افراد متخصص و مجرب تشکیل گردیده  است. این افراد در گروه های آموزشی مختلف به ارائه ی خدمات به دانش آموزان می­پردازند و به محض ثبت نام دانش آموز با او تا پایان ترم تحصیلی همراه بوده و با رصد و پیگیری وضعیت دانش آموز تمام تلاش خود را جهت یاری به او به کار می گیرند و در تعامل مستمر با دانش آموزان و اولیاء آن ها می باشند.

  ·        ثبت نام و انتخاب واحد

  ·        امکان بهره گیری از محتواهای آموزشی متنوع شامل:

  ·        کتاب های درسی

  ·        جزوه­ی خلاصه و نکات مهم درس

  ·        نمونه سؤالات حل شده برای فصول مختلف کتاب

  ·        بانک نمونه سؤالات امتحانی

  ·        محتواهای چند رسانه ای شامل فیلم، صوت، انیمشن و نرم افزارهای آموزشی (به اقتضای هر درس)

  ·        امکان پرسش و پاسخ با پشتیبان و دبیر هر درس

  ·        امکان شرکت در کلاس های آنلاین برنامه ریزی شده و بهره مندی از کلاس های آفلاین

  ·        امکان شرکت درآزمون های آنلاین در تاریخ های تعیین شده و دریافت نتایج

  ·        امکان رصد و گزارش وضعیت مطالعه و فعالیت دانش آموزان در طول ترم یا سال تحصیلی برای هر درس به صورت نموداری از طریق پرتال مدرسه

  ·        ارتباط سریع و آسان مربیان مدرسه با اولیاء دانش آموزان و بالعکس

  ·        بالا بردن سطح اطلاعات عمومی و تخصصی دانش آموزان از طریق بخش های مختلف پرتال نظیر کتابخانۀ مجازی و سایر بخش های آموزشی و سرگرمی

   از جمله امکانات قابل ارائه توسط کادر آموزشی و مشاوره ای مدرسه اینترنتی ثمین می باشد.

  مدرسه اینترنتی ثمین با در اختیار داشتن کادر آموزشی و پشتیبانی مجرب و فراهم آوردن امکانات لازم تمام تلاش خود را به کارگرفته تا فرایند یادگیری را برای دانش آموزان تسهیل نماید. شایان ذکر است در پایان ترم تحصیلی به دانش آموزان فارسی زبان متقاضی دریافت مدرک که مقیم خارج از کشور می باشند، در صورت موفقیت در آزمون های پایانی مدرک رسمی آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران اعطاء می گردد.  یادگیری الکترونیک | فنی و مهندسی
  نام منبع: iranischool.com
  شماره مطلب: 117
  دفعات دیده شده: 458 | آخرین مشاهده: 58
تصاویر مرتبط